KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14277128
nr 1427 7128
Konrad Ekdahl-Askim
(1910-2002), Sverige
Oljemålning, Skogsväg. Signerad. Olja på pannå, 60x70 cm, yttermått inklusive ram: 67x78 cm
Konrad Ekdahl-Askim, svensk bildkonstnär född 1910, död 2002.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:10:54
19/10 10:24:13
300 kr
25/10 18:05:54
Konrad Ekdahl-Askim
Läs mer om Konrad Ekdahl-Askim